Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurum Adı:Özel Cadde Dental ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Mavibahçe AVM Caher Dudayev Bulvarı No:40/B
Telefon:0 (232) 336-7079
Web Sitesi:caddedental.com


38.47449327.075621

Kurum Hakkında

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak 2010 yılından beri İzmir’de etkinlik göstermekteyiz. Diş hekimliği faaliyeti alanına giren tüm tedavileri uygulamaktayız. Gelişen teknoloji ve yenilikler, diş hekimliğini bambaşka bir boyuta taşımıştır. Hastalar korku ve kaygı duymadan diş hekimlerinde tedavilerini gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede doktorlar ve hastalar beklentilerini daha rahat karşılamaktadır. Diş hekimleri ve diş koltukları hastaların korkulu rüyası olmaktan çıkmıştır Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, gelişen teknolojiyi ve yenilikleri yakından seyretmek, dental sektörde müşteri memnuniyetini amaç edinmek, kaliteli ve süratli hizmet anlayışı ile ilerleyerek yolumuza devam etmek başlıca misyonumuzdur. Çağıl Özel Cadde Dental Kliniğimiz ile her türlü ağız ve diş sağlığı tedavi hizmetlerini vermekle beraber, hastalarımızın kliniklerimizden sıhhatli ve gülerek çıkmasını hedeflemekteyiz.

Mavibahçe AVM İzmir’de hizmet veren diş kliniğimizde; İmplantoloji, Çene Cerrahisi, Güzel duyu Diş Hekimliği, Diş Eti Hastalıkları, Koruyucu Hekimlik benzer biçimde uzmanlık branşlarında hizmetindeyiz. Görevimiz ve gayemiz daima hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak, tedavi etmek ve en önemlisi onları memnun etmektir.. Hizmet kalite standartlarımızı belirlerken temel aldığımız en mühim kriter; her hastanın kendine özel sıhhat durumunu ön planda tutmaktır. Hastalarımızın sıhhat şartlarına bakılırsa özel muyenelerle, kati ve net sonuçlar alabileceğimiz tedavi planlamaları yapmaktayız. Tedavilerimizi yüksek hijyen standartlarıyla, tamamen steril bir ortamda gerçekletirmekteyiz. Güleryüzlü hizmetlerimizi 7/24 kesintisiz sürdürmekteyiz.

Tedaviler
 • İmplant Tedavisi
 • Ortodonti Tedavisi
 • Dis Estetiği Tedavisi
 • Lamine Diş
 • Protez Diş
 • Çocuk Diş Tedavisi
 • Kanal Tedavisi
 • Diş Beyazlatma
 • Diş Dolgusu
 • Diş Çekimleri
 • Diş Eti Tedavisi
 • Ağız ve Çene Cerrahisi

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir