Özel Bornova Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Bornova Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:Adalet Mah. Haydar Aliyev Cad. No:36/A
Telefon:0 (232) 435-7312
Web Sitesi:bornova.izmirdiyaliz.com38.45537027.179465
Kurum Hakkında

Özel Bornova Diyaliz Merkezimiz Bornova ve Bayraklı’nın gelişen yeni bölgesinde Manavkuyu’da Haydar Aliyev Caddesi üzerindeki binasında hizmet vermektedir.

Kurumlar, SGK kapsamındaki bütün hastalar ve yurtdışından konuk olarak gelen hastalarımıza herhangi bir katkı payı alınmaksızın tedavi hizmeti verilmektedir.

Merkezimizde hepsi Fresenius, Braun, Nikkiso marka olmak üzere, 30 1 tane aygıt kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri ile en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Lüzumlu olan hastalarda Single Needle hemodiyaliz işlemi de yapılabilmektedir.

Hepatitli hastalarımız için ana salondan ayrı bir bölümde ikinci bir diyaliz salonu mevcuttur. Hastalarımızın merkeze ulaşımları klimalı servis araçlarımızla sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Bornova Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Bornova Diyaliz Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir