Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyyid Burhaneddin Ek Binası

Kurum Adı:Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binası
Kategori:Askeri Hastane
Kent:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Erenköy Mh. 38100 Kayseri
Telefon:0 (352) 336-8884


38.69204735.504205

Kurum Hakkında

Kayseri Asker Hastanesi, asker hastanelerin Sıhhat Bakanlığına devredilmesi sebebiyle Kayseri Kamu Hastaneleri Birliği Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyyid Burhanetin Ek Binasına dönüştürülerek sivil hasta kabulüne adım atmıştır.

Sıhhat Bakanlığına devredilen Kayseri Asker Hastanesinin potansiyelinin artırılarak hizmetine yeni statüsüyle devam etmekte olup hastanenin hizmetlerinin eskisinden daha kuvvetli bir halde yürütülmesi amacımızdır.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyyid Burhaneddin Ek Binası kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyyid Burhaneddin Ek Binası, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde askeri hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir