Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi
Kategori:Poliklinik
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1403 Sokak. No:3 Daire:3-4 Alsancak
Telefon:0 (232) 465-0705


38.43290927.144458

Kurum Hakkında

2006 yılından bugüne dek başarı göstermiş bir geçmişi olan Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi 2 dermatoloji uzman hekimi 2 estetisyen, 1 hemşire ile hizmet vermektedir.

Bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda güzel duyu dermatoloji alanında dermokozmetik uygulamalar yapılmaktadır. Klinik dermatoloji alanında dermatolojik hastalıkların tanı ve takip edeni mevzusunda tedaviler uygulanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir