Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi

Kurum Adı: Özel Hekim Bayram Öztürk Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Pursaklar
Adres:Fatih Mah. Yavuz Bulvarı No:15 Pursaklar
Telefon:0 (312) 444-1062
Web Sitesi:www.doktorbayramozturkhastanesi.c40.04284932.906292
Kurum Hakkında

Hastanemiz 2016 yılında Hususi Hekim Bayram Öztürk Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz 57 yataklı olup, Yavuz Bulvarı no:15 Pursaklar adresinde hizmet vermektedir.

Misyonumuz takım ruhu içinde hastanemizin bütün kaynaklarını verimli kullanarak etik, bilimsel kurallarla hasta ve çalışan haklarına uygun, uluslararası kalitede sıhhat hizmeti sunmaktır.

Özel Hekim Bayram Öztürk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Hekim Bayram Öztürk Hastanesi, Ankara ili Pursaklar ilçesinde Hususi hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir