Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Karabağlar
Adres:46.Sk No:120/D Mim Plaza Esentepe-Karabağlar
Telefon:0 (232) 285-4549
Web Sitesi:www.diaverum.com


38.38817727.076687

Kurum Hakkında

Kliniğimizde muhteşem tıbbi hizmetin yanı sıra hem fizyolojik hem de duygusal olarak bizim hastaları canlandırmak için sıcak ve samimi bir atmosfer sunuyoruz.

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi 2005 senesinde Diaverum tarafınca açılmış ve 30 diyaliz istasyonu bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ekranları ve parasız Wi-Fi ile donatılmıştır. Tüm hastalar için parasız yiyecek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir