Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1
Telefon:0 (332) 351-8686
Web Sitesi:www.drarazi.com


37.87753932.492580

Kurum Hakkında

Dr Arazi Tıp Merkezi, daha ilkin kentimizde dokuz yıl süresince Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında “Hasret Fizik Tedavi Merkezi” adıyla hizmet vermiştir. Merkez, 2013 senesinde halkımıza daha iyi hizmet vermek suretiyle kendi binasına geçme sonucu almıştır. 1850 metrekare ve tamamen sıhhat hizmeti sunmak suretiyle yapılmış yeni çağıl binasına ise Ağustos 2015 de taşınmış ve adı de “Dr Arazi Tıp Merkezi” olarak değiştirilmiştir.

Merkezimizde Ortopedi ve Travmatoloji ile Fizyolojik Tıp ve Rehabilitasyon mevzularında, alanında uzman ve deneyimli doktor ve fizyoterapist kadromuzla halkımıza en güncel tedavi ve rehabilitasyon uygulanmalarının sunulması hedeflenmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir