Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Du-Çe FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Abdullah Cevdet Sokak No:9
Telefon:0 (312) 439-2811
Web Sitesi:ducefiziktedavi.com39.88509632.856860
Kurum Hakkında

Nisan 2007’de hizmete açılan Hususi Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern tıbbın gerektirdiği bütün fizik tedavi ve rehabilitasyon donanımı ve yeni tedavi yaklaşımları ile Ankara’nın en kapsamlı merkezleri arasındadır. Merkezimizin ilk hedefi olan hasta sağlığı ve memnuniyetine ulaşmak amacıyla modern tıbbın bütün olanakları ile ekibimizin bilgi ve tecrübeleri hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Yönetmeliklerce belirtilen standartlarda Hekim Muayene Odaları, Bekleme Salonu, Hususi Amaçlı Egzersiz Salonu, Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon Amaçlı Egzersiz Salonları ve tam donanımlı El Rehabilitasyon Ünitesi’nden oluşmaktadır. Merkezimizde Sıhhat Bakanlığı yönetmeliklerince belirlenen ölçülerden daha aka ve konforlu yekün 37 tane tedavi odası bulunmaktadır. Hasta sağlığı ve memnuniyetini sağlamak amacıyla tasarlanan merkezimiz VIP odaları, sedye asansörü, hastaların anatomik formuna müsait olarak ayarlanabilen hususi yatakları, kafeterya, servis ile ulaşım ve otopark hizmetleri ile güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon sıhhat hizmetini modern standartlarda sunan bir sıhhat kuruluşudur. modern cihazlarla donatılmış, yönetmeliklerce belirtilen standartlarda Merkezimizde; elektro-terapi cihazları için müsait elektrik sebekesi, jeneratör sistemi, ısıtma- soğutma ve merkezi yayın sistemi bulunmaktadir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Üroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir