Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C
Telefon:0 (232) 367-7070
Web Sitesi:egemfizik.com


38.46686427.114522

Kurum Hakkında

Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi 2005 senesinde İzmir’in ilk Fizik Tedavi Dal Merkezi olarak Karşıyaka’da kurulmuştur. Adını Ege Bölgesine olan sempatisinden alan Merkez, Ege’nin incisi olan İzmir’de hem alanında ilk olmanın heyecanı hem de deneyimli ekibi, tecrübesi ve kalitesiyle kısa sürede hizmet verdiği fizik tedavi ve rehabilitasyon branşında başarıyı yakalamış ve isim yapmıştır.

Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi, Karşıyaka’da 2 fizik tedavi uzmanı, 4 fizyoterapist, 7 destek sıhhat personeliyle hastalarına hizmet sunmaktadır.

Kurumumuz Toplumsal Güvenlik Kurumu’yla (SGK) anlaşmalıdır. Bu grupta yer edinen Emekli sandığı, Bağ-kur, SSK çalışan ve emeklileri, Memurlar, TSK mensupları merkezlerimizde hizmet görebilmektedir.

Özel sıhhat sigortası olan hastalara da hizmet verilmektedir. İlgili kurumlarla özel bir antak kalma olmadan hizmet verilebilmekle beraber, Türkiye Güvence Bankası ve Mapfre (Genel Yaşam) sigorta ile mutabık olmamız mevcuttur.

Kurumumuzdan verilen reçeteler SGK anlaşmalı eczanelerden temin edilebilmektedir. İstirahat raporları, ortopedik araç-gereç raporları, osteoporoz (kemik erimesi) ve nöropatik ağrı ve fibromiyalji teşhislerinde kullanılan ilaç raporları düzenlenebilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir