Özel Egesante Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Egesante Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Balçova
Adres:Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. 24/A
Telefon:0 (232) 259-1444
Web Sitesi:egesante.com38.39481827.055366
Kurum Hakkında

2017 yılında faaliyete giren Balçova Egesante Tıp Merkezi uzman ve tecrübeli hekimleriyle hizmet sunmaktadır. Merkezimizde konforunuzun sağlanabilmesi için geniş ve oldukça rahat bekleme alanları oluşturulmuştur. Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi, Saç Ekimi, Dahiliye, Psikiyatri gibi dallarıyla size en güvenilir şekilde hizmet sunabilmek amaçlanılmıştır. Güleryüzlü ve donanımlı hasta danışmanları ve her an vazife başındaki halkla ilişkiler uzmanları ile kurumumuzdan sıhhat hizmeti saha her bireyin memnuniyeti ilk hedefimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel Egesante Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Egesante Tıp Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir