Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Enerji FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ziyabey Cad. No:34 Balgat
Telefon:0 (312) 285-2540


39.90990632.818443

Kurum Hakkında

Özel Enerji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, temmuz 2007 tarihinde, Ziyabey Caddesi 1421.sokak No:1/3 Balgat Çankaya adresinde hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık altı yıl boyunca, hastalarımıza bu adreste en iyi hizmeti sunma anlayışını taşıyan merkezimiz, daima daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiş ve bu amaçla da Aralık 2013 tarihinde, Ziyabey Caddesi No:34 Balgat/Çankaya/Ankara adresine, sadece kendi hizmetlerine ait olan bir binaya taşınmıştır. Yenilenmiş fiziki şartlar ve imkanlarla beraber hastalarımıza kaliteli ve özverili hizmetler sunmaya devam edecek olmamız bizleri mutlu edecek ve gururlandıracaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.