Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36
Telefon:0 (232) 400-3686
Web Sitesi:entokbb.com38.44707127.207066
Kurum Hakkında

2001 yılında İzmir’de kurulan ENTO KBB, uzman ve tecrübeli hekimleri, insan sağlığına paha veren sıhhat personeli ile hastalarına sıhhat hizmeti sunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu akıllı otomasyon sistemine sahip ENTO KBB, bünyesinde bulunan uyku laboratuarları, ameliyathaneler, VIP rasat odaları, odyometri laboratuarları ve fazla sayıda poliklinik imkanıyla Sıhhat Bakanlığı tarafından verilen A Tipi Tıp Merkezi olma özelliğine sahiptir.

Misyonumuz, sıhhat hizmetlerini, beklenti ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak hızlı, ekonomik ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir