Özel Eylül Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Eylül Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No:53
Telefon:0 (312) 243-2400
Web Sitesi:eyluldiyaliz.com39.94931932.659150
Kurum Hakkında

Bir diyaliz merkezinin gereksinim duyacağı en gelişmiş aygıt ve ekipmana sahip olan Eylül Diyaliz’de gözünüz arkada kalmayacak. Güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi vazife edinerek, Diyaliz Merkezi anlayışına farklılık getirdik.

Konforlu ulaşım hizmetimiz ve acil durumlara hazırlıklı ekiplerimizle hastalarımızın takibini evlerinde de yapmaya devam ediyoruz. Diyaliz Merkezimiz deneyimli ve yenilikçi uzman doktorlarımızla sizleri bekliyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Eylül Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Eylül Diyaliz Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir