Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizmer FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Strazburg Caddesi No. 12/A Sıhhiye
Telefon:0 (312) 229-9527


39.92822932.852254

Kurum Hakkında

Merkezimiz, modern tıbbın bütün olanaklarını kullanarak hastalarımıza uzman doktorlarımız önderliğindeki sağlık ekibiyle 04 Ekim 2005 tarihinde etik değerler doğrultusunda kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutan merkezimiz, bilgi ve tecrübesini hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek doğrultusunda kullanmaktadır.

Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, hastalarımızın her türlü haklarını gözeterek ve tedavilerinden en üst seviyede faydalanmalarını sağlayarak Türkiye’de örnek gösterilen bir merkez olmayı amaçlamaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir