Özel Fizyocare Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Fizyocare Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Alaçatlı caddesi 2857. Sokak No:7 Çayyolu
Telefon:0 (312) 240-0540
Web Sitesi:www.fizyocare.com.tr39.87326732.685292
Kurum Hakkında

FizyoCare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Prof.Dr. Birol Balaban hocamız ve ekibinin ağırbaşlı ve titiz çalışmaları sonucunda; Sıhhat Bakanlığı tarafından A tipi sıhhat merkezi olarak ruhsatlandırılarak faaliyete geçmiştir.

3000 m2 kapalı alanda etkinlik gösteren merkezimiz, modern fizik tedavi ve rehabilitasyon tıbbının bütün gerekliliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Dünyadaki ileri teknoloji tedavi alternatiflerinin çoğunu, deneyimli ve başarılı bir geçmişe sahip tıbbi kadro ile buluşturmayı başaran kuruluşumuz, alanında dizi dışı bir fizik tedavi anlayışını hastalarına sunma azim ve gayreti içindedir. Yetişkin ve Pediatrik(çocuk) hastalara yönelik ayrı ayrı hizmet verebilen tedavi salonlarını, yürüyüş analiz ve eğitim labaratuvarlarını, robotik ve yüksek teknoloji tedavi ünitelerini, sanal rehabilitasyon salonlarını, tedavi havuzları ve hususi tedavi banyolarını bünyesinde bulunduran merkezimiz; doğumdan-ölüme yaşamın her döneminde gereken fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetini uluslar arası kalitede verebilecek donanım ve ekibe sahip, alanında misal bir sıhhat kuruluşudur. Bunun yanı sıra, gelişmiş ülkelerde giderek yaygınlaşan, ancak ülkemizde halen sınırlı uygulama alanı bulabilmiş girişimsel ağrı tedavilerinin planlandığı ve uygulandığı Algoloji(ağrı) ünitesi, hastanemizde ileri düzey sıhhat hizmeti veren öbür bir birimdir. Şu anda, fizik tedavi uzmanı, algoloji uzmanı, çocuk hastalıkları uzmanı, fizyoterapist ve diyetisyenden oluşan 25 benlik kuvvetli uzman kadrosu ile hastalarına hizmet üretmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları

Özel Fizyocare Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Fizyocare Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.