Özel Göl Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Göl Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Ostim Mh. 99.Sokak No:14 Serhatkent
Telefon:0 (312) 395-9566


39.98383232.762847

Kurum Hakkında

Göl Diyaliz Merkezi, 2000’den beri Ostim Caddesi üstünde hizmet vermektedir. Merkezimizde 19+1 aygıt kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri Fresenius, Braun ve Kawasumi markalarından oluşmakta olup; hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır.

Merkezimiz hafta içi ve Cumartesi günleri olmak suretiyle haftanın 6 günü sabah 07.00’den akşam 21.00’e kadar aralıksız hizmet vermektedir.

Göl Diyaliz Merkezi, uzman ve deneyimli ekibi ile hastalarımızın sıhhatli ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için titiz, fedakâr bir hizmet vermektedir. Hasta haklarını ön planda tutan; hasta ve ailesine saygılı, güleryüzlü ve şefkatli hizmet anlayışı, gelişmiş teknolojik donanım ile birleştirilerek dünya standartlarında diyaliz hizmeti sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel Göl Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Göl Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir