Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Çubuk
Adres:Cumhuriyet Mah. Ankara Blv. No:82
Telefon:0 (312) 837-9980
Web Sitesi:Kaydedilmemiş


40.22590933.033976

Kurum Hakkında

Merkezimiz Çubuk‘ta 2007 yılından bu yana 6 senedir hizmet veren ve alanında deneyimli kadromuz ve son olarak teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. 25 deneyimli personelimiz ile 100 hastaya hizmet ediyoruz. Her yaştan hastamız var. Sabah, öğle, akşam olmak suretiyle günde 3 seans hizmeti yapıyoruz.

Hedefimiz ilk olarak hastalarımızın haklarını ve doğru tedavi hizmetlerini çağdaş standartlara sunan etik değerlere bağlı bir müessese olmaktır. Tüm kamu sıhhat kuruluşları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) ve özel sigortalar ile antak kalmamız mevcut. Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kurum hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Belli bir oranda toplumsal güvencesi olmayan ve sıhhat sigortası kapsamında olmayan hastalarımıza da özel imkânlar sunmaktayız. Tam teknik donanımlı 20+1 İnnova ve Braun Dialog Plus cihazları ve 5 servis aracımız ile hastalar evlerinden alınıp, yine evlerine bırakılıyor. Bununla birlikte diyaliz dışı tedavi gereksinimlerini Ankara merkezde bulunan anlaşmalı özel sıhhat kuruluşları ile her türlü tedavileri karşılanmaktadır. Esenboğa havaalanı 5 dakika benzer biçimde kısa mesafede olması, konuk hastalara kolaylık olması sebebiyle hastalar günü birlik tedavisini gerçekleştirebiliyorlar. Hizmetimiz diyaliz hastalarını 40 km olan Ankara’ya gitme zahmetinden kurtardı. Çankırı, Orta, Şabanözü, Eldivan, Ankara Kalecik, Pursaklar, Bağlum, Keçiören, Çubuk, Akyurt ve köyleri bulunan diyaliz hastaları için özenle hiçbir harcamadan kaçınmadan, standartların üstünde donanıma kavuşturularak hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çubuk ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir