Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:İzmir
İlçe:Karabağlar
Adres:Kibar Mah. Eski İzmir Cad. 3786 Sk. No:425
Telefon:0 (232) 247-9595


38.37695627.108894

Kurum Hakkında

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi 2007 senesinde İzmir’de kurulmuştur. İzmir’in kendine özgü, bağımsız 6 kattan oluşan binaya haiz tek fizik tedavi merkezidir. Bünyesinde 5 Uzm. Hekim, 8 fizyoterapist, 3 hemşire bulunduran Hatay Fizik Tedavi Merkezi toplamda 40 kişilik ekibiyle İzmir’de hizmet vermektedir. Merkezimizde kişiye özel fizyoterapistler ile tedaviler uygulanmaktadır. Son model araçlarımız ve İzmir’in en geniş servis ağı ile hastalarımızın ulaşımı sağlanmaktadır.

Hatay Fizik Tedavi Merkezi; kullandığı Robotik cihazlar ile birçok hastalığın tedavisinde İzmir’de tek olma özelliğine haizdir. Merkezimiz; sertifikalı kendi iç eğitim programlarıyla çalışanlarını tıp alanındaki gelişmeler ve yeni tedavi şekilleri mevzusunda eğiterek standardını her geçen gün yükseltmektedir.

Hatay Fizik Tedavi Merkezi: Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Üniversitesi ile yürüttüğü ortak emek harcamalar sonucunda her yıl birçok fizyoterapist adayını yetişmen ekibine alarak eğitime büyük bir destek sağlamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.