Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Yeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cd. No:118
Telefon:0 (312) 327-0402
Web Sitesi:www.beyazpinarsaglik.com39.96500532.813694
Kurum Hakkında

Beyazpınar Sıhhat kurumları 1982 yılında Ankara Polikliniği ile sıhhat hizmetlerinde faaliyetine başlamıştır. Bu tarihten beri sıhhat hizmetlerindeki öncü yerini korumuş ve geliştirmiştir.

Özel Beyazpınar (Kuruluş yılı-2007) ve Hususi Pınar (Kuruluş yılı-2011) Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri, müessese tarihinden günümüze kadar yaklaşık 95.000 hastaya hizmet vermişlerdir.

Şu an Profesör Dr. Tansu ARASIL ve Prof Dr. Sevim ORKUN da iç olmak üzere, 10 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Hekim, 10 Fizyoterapist ve toplamda 70 çalışanımızla beraber saygı, güler surat ve faik hizmet anlayışı ile görevimize devam etmekteyiz.

Merkezlerimizde ortopedik, romatolojik, nörolojik rehabilitasyon konularında, pediatrik (çocuk) ve yetişkin hastalara ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarımız ile her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir