Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:1831/13 Sokak No:6/A
Telefon:0 (232) 382-0607


38.46841127.112358

Kurum Hakkında

İkinci yaşam diyaliz merkezimiz 1999 yılından bu yana Karşıyaka Anadolu Caddesi üstündeki binasında hizmet vermektedir. Merkezimizde 24 + 1 aygıt kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri Fresenius ve Kawasumi markalarından oluşmakta olup hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Lüzumlu olan hastalarda Single Needle hemodiyaliz işlemi de yapılabilmektedir. Hepatitli hastalarımız için ana salondan ayrı bir bölümde ikinci bir diyaliz salonu mevcuttur. Hastalarımızın merkeze ulaşımları klimalı servis araçlarımızla sağlanmaktadır.

İkinci yaşam diyaliz merkezi hafta içi ve cumartesi 07. 00–20. 00 saatleri içinde hizmet vermektedir.

Merkezimizde tamamı klimalı 14 kişilik 2 tane minibüs ve bir tane 5 kişilik kombo tipi araçla servis hizmeti verilmektedir. Hastalarımızın evinden alınıp merkeze getirilmesi ve tedavi bitiminde evlerine götürülmesi esnasında personelimiz tarafınca kendilerine destek olunmaktadır. Foça, Aliağa, Menemen ve çevresine yaz-kış servislerimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir