Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

Kurum Adı:Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Talatpaşa Bulvarı 1436 Sk. No:6 Alsancak
Telefon:0 (232) 464-5888


38.43541527.145069

Kurum Hakkında

İrenbe, 1983 yılından itibaren Kadın ve Cemiyet Sağlığı alanında hizmet vermektedir. Hastalarımıza ve yakınlarına sıcak ve güvenli bir ortamda çağdaş tıbbın olanaklarını sunulmaktadır. Çağıl mimari ile en ileri tıp teknolojisini birleştirerek güler yüzlü bir ortamda ‘hasta merkezli’, kaliteli ve ilkeli sıhhat hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Bilimsel gelişimleri yakından takip eden uzman ve deneyimli İrenbe ekibi, sıhhatli nesiller yaratmak anlayışını, uluslar arası merkezler ile ortaklık yaparak sürdürmekte, başarı göstermiş uygulamaları ile kurumsal kimlik kazanılmış olduğu 1992’den beri referans ve öncü klinik olmaya devam etmektedir.

İrenbe, Tüp Bebek mevzusunda dünyaca meşhur bilim adamları ve yurt dışı üniversiteleri ile beraber Güncel Tüp Bebek Sempozyumları düzenleyerek meslektaşlarının bilimsel bir platformda bir araya gelmesini sağlamaktadır.

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir