Özel İzmir Üroloji Merkezi

Kurum Adı:Özel İzmir Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak
Telefon:0 (232) 421-6082


38.43263927.149717

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2004 senesinde Op. Dr. Mehmet Çelimli tarafınca kurulmuş, o günden günümüze hem yerleşim alanı, makine donatım ve ekibi ile gelişmeler göstermiştir. Bu gün bulunmuş olduğu binada tüm ürolojik hastalarının ayaktan teşhis ve tedavisi için lüzumlu araçlara haiz olarak Op. Dr Mehmet Çelimli ve Op. Dr Ruşen Aydın tarafınca yönetilmektedir.

Üriner sistem taşlarının %90 ı ameliyat gerektirmeden kırılabilir taşlardır. Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi yada endoskopik tedaviye karar vermeden ilkin ne olursa olsun bizlere danışın. 2004 yılından beri uzman ekibimiz ile ve 20 bine yaklaşan hasta sayımız ile itimat dolu hizmet vermekteyiz. DİREX ve EMD marka E1000 model C kollu Floroskopik ESWL cihazlarımız ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz.

Ege Bölgesi çapında hasta kabul sayısı en yüksek olan merkezimiz bu güne kadar 20bin’e yakın hastanın taşlarını temizleyerek ciddi bir tecrübeye imza atmıştır. Bölgemizde böbrek taşı denilince ilk akla gelen merkez İzmir Üroloji Dal Merkezi’dir.

Taş Hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile(röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs) bizlere müracaat ettiklerinde muayene tutarı alınmadan taş kırma hakkında data verilmektedir. Özel İzmir Üroloji Dal Merkezi olarak hedefimiz üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Radyoloji
  • Acil

Özel İzmir Üroloji Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir Üroloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde Üroloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir