Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:15
Telefon:0 (352) 222-2898
Web Sitesi:www.rts.com.tr


38.72897935.480214

Kurum Hakkında

RTS Türkiye (Renal Tedavi Hizmetleri Endüstri ve Tecim AŞ.), Mart 2002’de Eczacıbaşı ve Baxter’in ortaklığı ile kurulmuş ve faaliyetlerine adım atmıştır. 2001 senesinde kurulan Almet Diyaliz Merkezi, RTS Türkiye ile 2003 senesinde ortak olmuştur.

Nefroloji uzmanı yönetiminde Periton Diyalizi ve haftada 6 gün 3 seans Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası kent merkezinde olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir