Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:Karapürçek Mah. 397. Cad No:10/A-B
Telefon:0 (312) 375-2000


39.97601032.969624

Kurum Hakkında

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi olarak bünyemizde Acil Servis, Ağız ve Diş sağlığı, Çocuk sağlığı, Dahiliye, Diyetisyen, Gastroenteroloji, Genel cerrahi ve Hanım Hastalıkları bölümleri bulunmaktadır. Şimdilik merkez ve şube olmak suretiyle iki mekanda sıhhat hizmetleri vermekteyiz. Karapürçek şubemiz Köroğlu parkının 300 metre ilerisindedir. Acil durumlar için ambulansımız mevcuttur. Acil servisimiz sabah 8 ile gece 12 arası hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi için yorumda bulun

    Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.