Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

Kurum Adı:Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1400 Sokak No:10 Alsancak
Telefon:0 (232) 465-0505


38.43208327.147354

Kurum Hakkında

İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, gökkuşağının renklerini doyasıya yaşamak isteyen hastaları için ışığın peşinden koşuyor. Ege Bölgesi’nin ilk göz hastanesi olan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, İzmir’de 2000 yılından beri göz hastalıkları mevzusunda hastalarına en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Göz hastalıkları, katarakt ve lazer göz ameliyatları mevzusunda uzman göz doktoru ekibiyle İzmir’de hizmet veriyor.

Temelleri İzmir Lazer Göz Merkezi olarak 1985 senesinde uzman Göz Doktoru Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu ve Göz Doktoru Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu tarafınca atılan İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, bugün İzmir, Alsancak’taki 6 kattan oluşan, 1. 600 metrekare alana haiz çağıl ve son olarak teknolojiye haiz binasında Türkiye’nin en iyi göz hastanesi olmayı hedefliyor.

Yılda 4 bine yakın ameliyat, 15 binin üstünde muayene ile hastalarına sıhhat hizmeti sunan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, deneyimli en iyi uzman göz doktoru ekibi ile 7 gün 24 saat hizmet veren bir altyapıya haiz. Bu standardını belgelendirmeyi de başaran İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, TÜV-CERT ISO 9001:2000 Kalite Belgesi’ni 2004 senesinde aldı.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir