Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Zümrütevler Mah. Manolya Sok. No:5
Telefon:0 (216) 349-6655
Web Sitesi:www.kadikoydiyaliz.com.tr40.92783729.150643
Kurum Hakkında

Nisan 2004 tarihinde 5 1 makine kapasitesi ile Kadıköy – Ziberbey’deki ilk binasında hizmete girmiş olan Kadıköy Diyaliz Merkezi, 2007 yılı itibariyle 10 2 kapasiteye ulaşmıştır. Bugün Maltepe’de yeni binasında hizmetlerine devam eden merkezimiz; 100 döşek kapasitesi, 1 diyaliz hekimi, 1 nefrolog, 1 diyetisyen, 6 hemşire ile hastalarına sıhhat dağıtmaya devam etmektedir.

Merkezimizde, Hepatit B ve C pozitif hastalarımız ayrı odalarda ve makinelerde tedavi görmektedir. Diyaliz hizmetimizde İsveç yapımı Gambro ve İtalyan yapımı Belco markalı makineler kullanılmaktadır.

Hastalarımızın Kadıköy Diyaliz Merkezi’ne ulaşımları hususi atama araçlarımızla sağlanmaktadır. Yürüme güçlüğü çeken hastalarımız evlerinden tekerlekli iskemle ile alınmakta ve hasta atama aracımızla merkezimize getirilmekte ve sonrasında aynı şekilde evlerine ulaştırılmaktadırlar.

Hastalarımızın tedavileri, klinik durumlarına müsait tıbbi malzeme ile devam ettirilmektedir. Farklı merkezlerden gelen misafirlerimiz daha evvel tedavi gördüğü merkezde kullanmakta olduğu diyalizör ile tedavisine devam edebilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Kadıköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir