Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mah. Lokman Tabip Cad. No.23
Telefon:0 (216) 375-2223
Web Sitesi:www.pendis.net40.87825429.235841
Kurum Hakkında

Tren ve Minibus ulaşım ağı ve Pendik Kliniğimizin fazla merkezi bir konumda olması, hastalarımızın oldukça ırak semtlerden dahi, bizden hizmet alabilme olanaklarını kolaylaştırmaktadır.

Tüm diş tedavilerinde en üst kalitede hizmet veren ve öncelik olarak hasta memnuniyetine ehemmiyet veren bir anlayışla karşılaşacaksınız… İmplant, ortodonti, pedodonti ve estetik diş hekimliği alanında iyi bir kadroyla emin ellerdesiniz…

Soru ve önerileriniz hakkında bilgi almak istiyorsanız 0216 375 22 23 numaralı alıcı hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir