Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Kurum Adı: Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Tekin Sokak No:8 Acıbadem
Telefon:0 (216) 544-4444
Web Sitesi:www.acibadem.com.tr41.00723729.043096
Kurum Hakkında

Acıbadem Sıhhat Grubu’nun ilk hastanesi. Acıbadem markasına adını veren Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Acıbadem Sıhhat Grubu’nun ilk gözağrısı ve bu haliyle oldukça özel.

Hasta odaklı çağdaş mimarisi, ileri tıp teknolojisi, fazla kapsamlı tanı ve tedavi üniteleri ile günümüzde tam donanımlı bir hastane olarak, hastalarına tıbbın bütün branşlarında hizmet veriyor.

Acıbadem Kadıköy Hastanesi, 2006 yılında Türkiye’de ilk kere 2×64 çift Kaynaklı Bilgisayarlı Tomografi cihazını hizmete sundu. Bu cihaz, kardiyak hastaların yürek damarlarının görüntülenmesi konusunda kolaylık ve konfor getirdi. Bu teknoloji sayesinde, yürek ve damar hastalıklarının tanısında; daha kesin, pratik ve güvenilir sonuçlar daha kısa sürede elde ediliyor.

Hizmetleriyle ayrım yaratan Acıbadem Kadıköy Hastanesi, bilhassa tüp bebek ve riskli gebeliklerde, uzmanlaşmış, deneyimli ekibiyle dikkat çekiyor. Ortopedi alanında daha iyi hizmet vermek için oluşturduğu klinikte, durumu kritik olan hastalara verilen yoğun bakım hizmetiyle zevk topluyor. Yürek cerrahisi ise başarılı sonuçlarıyla alaka çeken bir öbür alan.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil

Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Acıbadem Kadıköy Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Hususi hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir