Özel Rufus Göz Kliniği

Kurum Adı: Özel Rufus Göz Kliniği
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya
Telefon:0 (212) 291-6242
Web Sitesi:www.rufuseyeclinic.com41.05552328.998491
Kurum Hakkında

Refraktif cerrahlarımız yanısıra kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız sürekli olarak çalışmaktadır. Dr.Hasan Çubuk Rufus Göz Kliniğinin kurucusudur. 1983 Hacettepe Tıp Fakültesi mezunu olup 1985-1989 Çapa Tıp Fakültesinde Göz İhtisasını tamamladıktan sonra Almanya’da Bonn Dardenne Kliniği’ nde kafa asistan olarak 1990-1998 yılları arasında çalışmıştır. Halen Almanya ve Türkiye’de kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Katarakt ve ön segment cerrahisi asıl uzmanlık konularıdır. Alman Oftalmoloji Cemiyeti, Türk Oftalmoloji Cemiyeti (TOD), Amerikan Oftalmoloji Akademisi (AAO), Amerikan katarakt ve Refraktif Cemiyeti(ASCRS), İngiliz Oftalmoloji Cemiyeti ve Avrupa Katarakt ve Refraktif Cerrahi Cemiyeti(ESCRS) aktif üyesidir.

Özel Rufus Göz Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Rufus Göz Kliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir