NPSUAM Feneryolu Polikliniği

Kurum Adı: NPSUAM Feneryolu Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Caddesi No:109/A 34724 Feneryolu
Telefon:0 (216) 418-1500
Web Sitesi:www.npistanbul.com40.97902429.045752
Kurum Hakkında

NP GRUP olarak toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, ruh sağlığıyla ilgili sorunların çözümüne katkıda bulunmak, yataklı ve yataksız sıhhat hizmeti sunmak ve bu hizmeti sunarken modern bilimin öngördüğü metot ve koşulları sağlamak amacıyla yola çıktık.

Nöroloji, Psikiyatri, Psikoloji birlikteliğini gerçekleştirerek tanıdan tedaviye multidisipliner yaklaşımı Türkiye’ye taşımaya devam ettik.

2003 yılı Şubat ayında Feneryolu’nda 5 katlı merkezimizi Erişkin Nöroloji ve Psikiyatrisi, derhal arkasındaki köşkü de Çocuk Ergen Psikiyatrisi olarak hizmete açtık.

Kliniğimizde bütüncül bir yaklaşım sergiliyoruz. Bu alanda en geniş hizmeti sunmaktan mutluyuz. Psikiyatri Birimi, Çocuk Psikiyatri, Klinik Psikoloji, Çocuk Psikolojisi, Aile Psikolojisi, Gençlik Psikolojisi ve Nöroloji birimleri olarak hizmet sunuyoruz.

NPSUAM Feneryolu Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. NPSUAM Feneryolu Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde psikiyatri merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir