Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi

Kurum Adı: Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Petrol iş Mah. Besim Paşa Sokak No:1
Telefon:0 (216) 517-3103
Web Sitesi:www.venividigoz.com40.89685829.172675
Kurum Hakkında

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezimizde 60 benlik medikal kadromuz ve 12 uzman doktorumuz ile Anadolu yakasındaki vatandaşlarımıza göz sağlığı alanındaki en güncel tedavi olanaklarını sunuyoruz. Veni Vidi Göz Öbek olarak amacımız, ilk hususi göz cerrahi merkezi olarak kurulan Caddebostan merkezimizdeki iyi ve kaliteli göz sağlığı hizmetimizi, Anadolu yakasında sayısı her geçen gün artan yeni merkezlerimizle yaygınlaştırmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Aile Hekimliği

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Veni Vidi Atalar Göz Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir