Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi

Kurum Adı: Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 446-6464
Web Sitesi:www.kudretgoz.com39.90711732.864839
Kurum Hakkında

Kudret Göz Ankara, 13 Mayıs 2002 tarihinde Kennedy Cad. No:71 Kavaklıdere adresinde faaliyete başladı. Grubumuzun ilk hastanesi olan Kudret Göz Ankara Hastanesi, 23 Tane tek benlik hasta odası, 4 tane ameliyathanesi, 15 tane Hekim muayene odası ve 5 tane tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Hasta bilgileri bütün muayene ve teşhis – tedavi odalarındaki bilgisayarlar sayesinde ana merkez bilgisayarlara yüklenmektedir. Bu merkezi ağ sayesinde hastalara bilgisayarda dosya açılır ve hastanın bütün belgeleri bilgisayarda kaydedilmiş olur. Bir fazla cihazın dijital olması verilerin dosyalara otomatik olarak geçişini sağlamaktadır.

Hastalar, otorefraktometre adlı aygıt ile göz ölçümleri alındıktan ve non-contact air-puf tonometre ile göz tansiyonuna bakıldıktan sonra muayeneye alınır. Göz muayenesi sonucu ileri derecede göz rahatsızlığı olduğu tespit edilen hastalar, hastanede var olan mevzu, bahis ile ilgili üst branşlara yönlendiririr.

Ameliyathanede her türlü göz ameliyatının uygulanabileceği üç oda ile beraber Excimer Lazer – Lasik uygulama odası olmak üzere yekün 4 operasyon odası bulunmaktadır. Bütün operasyon odaları 24 saat steril olarak muhafaza edilmektedir. Her dört odada tavandan gelen pentanlar ile oksijen, azot basınçlı hava, vakum ve elektrik sağlanmaktadır.

Odalarımızda merkezi medikal gaz sistemi, hemşire davet sistemi, hastanın maksimum rahatı için pozisyona ayarlanabilir otomatik kumandalı yatak, refakatçi için açılabilir yatak, koltuk, tv, mini bar, telefon, klima, duş ve wc`nin bulunduğu çağdaş banyo olanaklarıyla konfor sunulmaktadır. Döşek katlarında her an kolayca ulaşabileceğiniz sıhhat personelimiz devamlı servis deskinde bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Kudret Göz Ankara Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir