Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi

Kurum Adı: Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bergama
Adres:Gaziosmanpaşa Mh. Adnan Menderes Blv. No:162
Telefon:0 (232) 631-5222
Web Sitesi:kuzeyegegoz.com39.11106127.181325
Kurum Hakkında

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Bergama ilçesinde SGK anlaşmalı olarak hizmet sunmaktadır. Kuzeyege Göz Hastalıkları Dal Merkezi’nin hedef ve ilkeleri tanıda ve tedavide doğruluk ve güvenilirliktir. Tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde takibi ve en çağdaş haliyle uygulamalarını yapmaktır. Rekabette bilimsellik ve itimat doğrultusunda devamlı gelişme sağlamak amacımızdır. Göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavide şef olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sıhhat sisteminde fazla üst düzey bir kuruluş olmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi KuzeyEge Göz Dal Merkezi, İzmir ili Bergama ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir