Özel Lamed Görüntüleme Merkezi

Kurum Adı:Özel Lamed Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Mimar Sinan Mah. 1355 Sokak No:5/7 Alsancak
Telefon:0 (232) 464-2233
Web Sitesi:www.lamed.com.tr


38.43414627.149653

Kurum Hakkında

2004 senesinde LaMED Görüntüleme merkezini kurarken hedefimiz, tıbbi görüntülemede en deneyimli olduğumuz mevzularda erişilen son teknolojileri İzmir’e getirmekti. Bu amaçla hizmet vermeye başladık. Geçen seneler içinde teknolojik gelişmelere paralel olarak kendimizi devamlı yeniledik ve yenilemeye devam ediyoruz.

Keyifli bir ortamda, deneyimli, güleryüzlü personel ve uzman doktor ekibi ile yola çıktık. Kadromuz genişledi. Fakat değerlerimizden taviz vermedik.

LaMED için birinci öncelik Kanıta Dayalı Tıp’tır. Bunu yaparken daima bilimsel etik ve gerçekler ön planda tutulmaktadır. Bunun bilincinde olan ve aynı prensiplerde çalışan, İzmir’in ve Türkiye’nin en başarı göstermiş klinisyen ve cerrahlarına Radyoloji hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Lamed Görüntüleme Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir