Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:İnönü Cad. No:388-B Hatay
Telefon:0 (232) 243-7673


38.40002627.097676

Kurum Hakkında

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi 2008 senesinde faaliyete geçmiş olup bir kardiyolji ayaktan teşhis ve tedavi merkezidir. Kurumumuz bünyesinde 3 uzman hekim, 3 hemşire, 3 yazman ve öteki alanlarda hizmet veren toplam 12 şahıs iş yapmaktadır. Kurumumuz hafta içi mesai saatlerinde hafta sonu yarım gün olarak etkinlik göstermektedir.

Merkezimizde kardiyoloji muayenesi, elektrokardiyogram EKG, transtorasik ekokardiyografi, kardiyovasküler stress kontrol (Eforlu EKG), ambulatuar tansiyon ölçümü (24 Saat) ve 24 saat Ekg kaydı (Holter) tetkikleri yapılmaktadır. Ek olarak anlaşmalı olduğumuz dış merkezde biyokimyasal kan testleri, myokard perfüzyon sintigrafisi (SPECT) Tc-99 mm, myokard perfüzyo gated spect Tc-99m komplekleri ve farmakolojik stress işlemleri yapılabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir