Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi

Kurum Adı:Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:İran Caddesi 13/10-11-12-13 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 467-1954


39.90166332.861560

Kurum Hakkında

MEDLAB; günlük yaşamda en sık ihtiyaç duyulan tıbbi danışmanlık, sağlık kontrolu (check-up), tetkik, takip hizmetlerini veren bir sağlık kuruluşudur. Kişiye özel hizmet sunulmaktadır.

Medlab doktorlarına – uzmanlarına görüşme, danışma, tetkİk planlama, tanı, takip için başvurabilirsiniz. Sizi bilen, görüşebileceğiniz, danışabileceğiniz doktorlarınız olur. Yaşınıza, cinsiyetinize, ailesel ve kişisel risk faktörlerinize, istatistiklere göre tetkikleriniz – sağlık kontrolunuz (check-up) planlanır.

MEDLAB’da en sık istenen laboratuvar ve görüntüleme tetkikleri yapılmaktadır. Biyokimya, Mikrobiyoloji, Seroloji, Hematoloji, Rontgen, Ultrasonografi, Dijital Mamografi, Kemik Yoğunluğu.

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir