Özel Meltem Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Meltem Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Gülveren Mah. Arif Yıldız Cad. 47/A
Telefon:0 (312) 320-5910
Web Sitesi:meltemdiyaliz.com39.94174932.885164
Kurum Hakkında

Merkezimiz 2003 yılında Kronik Böbrek Yetmezliği nedeniyle diyaliz tedavisi görmesi gereken hastalar için kurulmuştur. 32 1 makine kapasiteli merkezimizde halen, iki tam zamanlı hekim, bir profesör doktor, dokuz diyaliz sertifikalı, uzun yıllar diyaliz tecrübesi olan hemşire ve nitelikli muavin personeller ile hizmet vermektedir.

Haftanın her günü Ankara’nın her yerinden ücretsiz olarak deneyimli servis kaptanlarıyla hastalarımız merkezimize ve evlerine ulaşımları sağlanmaktadır. Merkezimizde hastalarımız çağdaş imkanlar ve en kaliteli malzemeler kullanılarak tedavi edilmektedir. Ayrıca kuruluşumuzdan beri yüzden çok hastamızın böbrek nakli ile şifa bulmaları merkezimizin ayrı bir övünç kaynağıdır.

Merkezimizde hemodiyalizin yanında 2008 den beri Periton Diyalizi hastaları için tamamen insani amaçlı hizmet başlatılmış olup aynı kaliteli hizmetlerden faydalanmaları sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Meltem Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Meltem Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir