Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Kent:Mersin
İlçe:Mezitli
Adres:Menderes Mh. 35433 Sk. No:10-A
Telefon:0 (324) 358-0532


36.74437534.523926

Kurum Hakkında

25 Ocak 2013 tarihinden bu yana Mersin’in tek çocuk sağlığı hizmeti veren kuruluşumuzda; tüm doktorlarımız SGK anlaşmalı olarak poliklinik hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz ufaklıklara özel, temiz ve rahat bir ortam içinde verilmektedir. Poliklinik hizmetlerimiz resmi tatiller hariç haftanın her günü 08.30-20.00 saatleri arasıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersin Çocuk Hastalıkları Dal Merkezi, Mersin ili Mezitli ilçesinde Çocuk hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir