Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi

Kurum Adı: Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İzmir
İlçe:Balçova
Adres:Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova
Telefon:0 (232) 278-7939
Web Sitesi:www.monofiz.com.tr38.39256927.043907
Kurum Hakkında

Özel Monofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, 2006 yılında hastalarımızın yasam kalitesini yükseltmek üzere koruyucu, iyileştirici, güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, etik değerlerden taviz vermeden, modern standartlarda, hasta ve yakınlarının haklarına, insana ve çevreye saygı göstererek, ulaşılabilir, beklentileri karşılamaya gayret gösteren bir sıhhat kuruluşu olarak kurulmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Monofiz Ftr Dal Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir