Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Halide Edip Adıvar Cd. No:86/B Üçyol
Telefon:0 (232) 256-7676


38.40067227.126289

Kurum Hakkında

Günümüzde sağlıklılık tanımı, bedensel olmasıyla birlikte ruhsal zindeliği ve uyum kabiliyetini de içermektedir.

Bireylerin günümüzün değişken koşulları altında stres ile baş etme becerilerini geliştirmeleri, yeni çözümlere odaklanma kabiliyetlerini arttırma, pozitif yönde davranışlar geliştirme mevzularında ustalaşmış yardım alma gerekliliği giderek artmaktadır.

Merkezimiz ruh sağlığı ve hastalıkları branşında danışmanlık ve tedavi hizmetleri açısından toplumumuz için kaliteli ve itimat verici hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde psikiyatri merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir