Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Karabağlar
Adres:Kazım Karabekir Mah. Türbe Cad. No:16/18A
Telefon:0 (232) 250-2500


38.39290727.114267

Kurum Hakkında

Türkiyenin ilk özel hiperbarik merkezlerinden olan Oksimer olarak hastalarımıza yerinde daha kaliteli sıhhat hizmet sunabilmek için İzmir şubemizi Karabağlarda hizmetinize açtık.

Merkezlerimizde Hipertech firmasına ilişik tazyik odası ve üretilen öteki teknolojileri kullanılmaktadır. Hipertech firmasının dünyanın en mühim tazyik kabini üreticilerinden biri olması ek olarak tüm tıbbi ve güvenlik sertifikalarına haiz olması sebebiyle gönül rahatlığıyla hasta tedavilerimizi yapmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir