Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Güvenevler Mah. Okan Merzeci Bulvarı Optima İş Merkezi No:538/A
Telefon:0 (324) 325-7657


36.78658834.582926

Kurum Hakkında

Özgüryaşam, 2005 senesinde “Çamlıbel Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi” olarak Mersin’de kuruldu. Mersin’in ilk fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olan Özgüryaşam, 2010 yılının mart ayında Pozcu GMK bulvarı üstündeki ikinci hizmet binası üstüne taşındı. 10. yılını kutladığı 2014 yılı başlarında uzman doktor sayısını 2’den 4’e çıkaran Özgüryaşam, eylül 2014’de Güvenevler mahallesi, Okan Merzeci bulvarı üstünde bulunan, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarına oldukca daha elverişli olarak tasarlanan çağıl, geniş ve ferah bir hizmet alanına kavuştu.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir