Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Pınar FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Bursa Cd. No:20 Keçiören
Telefon:0 (312) 339-2828
Web Sitesi:www.beyazpinarsaglik.com39.99223232.878584
Kurum Hakkında

Özel Pınar Fizik Tedavi Merkezi Ülkemizde Sıhhat Bakanlığı bünyesinde tıbbı rehabilitasyon alanında 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimizde 4 hekim 2 fizyoterapist ve 3 hemşire, ortez-protez teknikeri ve muavin personelleri ile saatte 48 hastaya hizmet vermektedir. Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş ekibi ve çağdaş fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki bütün problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir