Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Subayevleri İrfan Baştuğ Cad. No:115
Telefon:0 (312) 317-6065
Web Sitesi:rfm.com.tr39.97058832.876568
Kurum Hakkında

2003 yılında Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara müsait üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.

Hastalarımız için evinden basit ve rahat bir şekilde şubemize ulaşabilmesi için hasta atama hizmetimiz mevcuttur. Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası yine evine bırakılır. Tamamı klimalı hasta atama araçlarımız ile evinizden Diyaliz Merkezimize güvenli ve konforlu ulaşımınızı sağlamaktayız. Bütün tetkikler, çağdaş cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.

Siz ve yakınlarınız gazete, mecmua ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça zaman geçirebilirsiniz.

Diyaliz Merkezinde doğru hizmet anlayışıyla, dünyanın gelişmiş ülkelerinde kabul gören ultra pure su arıtma sistemimiz ile sizlere güvenilir diyaliz hizmetini sunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi RFM Ankara Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir