Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Arif Yıldız Cad. Güzelbağ Sok. No:1 Gülveren
Telefon:0 (312) 319-7979
Web Sitesi:rfm.com.tr39.94193432.888167
Kurum Hakkında

Cebeci-Gülveren bölgesinde 2011 yılı haziran ayında hizmete girmiştir. Çankaya, Mamak, Gülveren, Cebeci, Siteler, Elmadağ vb. bölgelerin basit ulaşabilecekleri bir lokasyondadır. Müstakil binada diyaliz merkezi olarak planlanmış şık bir ortama sahiptir.

Hastalarımız için evinden basit ve rahat bir şekilde şubemize ulaşabilmesi için hasta atama hizmetimiz mevcuttur.Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası yine evine bırakılır. Bütün tetkikler, çağdaş cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz. Siz ve yakınlarınız gazete, mecmua ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça zaman geçirebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi RFM Mamak Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir