Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Arif Yıldız Cad. Güzelbağ Sok. No:1 Gülveren
Telefon:0 (312) 319-7979
Web Sitesi:rfm.com.tr


39.94193432.888167

Kurum Hakkında

Cebeci-Gülveren bölgesinde 2011 yılı haziran ayında hizmete girmiştir. Çankaya, Mamak, Gülveren, Cebeci, Siteler, Elmadağ vb. bölgelerin kolay ulaşabilecekleri bir lokasyondadır. Bağımsız binada diyaliz merkezi olarak planlanmış şık bir ortama haizdir.

Hastalarımız için evinden kolay ve rahat bir halde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur.Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası yeniden evine bırakılır. Tüm tetkikler, çağdaş cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, tv seyredip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz. Siz ve yakınlarınız gazete, mecmua ve kitap okuyarak, tv izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça zaman geçirebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir