Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi

Kurum Adı:Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
Telefon:0 (232) 445-2828
Web Sitesi:www.igem.com.tr


38.42737627.151985

Kurum Hakkında

İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında çağıl gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağlamış olduğu tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle beraber sunulmuş olduğu İzmir ve Ege bölgesinin ilk ve özel gastroenteroloji merkezidir.

İleri girişimsel tanı uygulamalarının yapılabildiği, dijital görüntüleme ve kayıt sistemlerinin kullanıldığı merkezimizde kanıta dayalı bilimsel anlalayış esas alınmakta, meslek etiğine yakışır yaklaşımlarla mutlak hasta memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması amaçlanmaktadır.

Çağıl iç mimari tasarımıyla misfirlerini hasta olma duygusundan uzaklaştırıp rahat bir ortam sunan kliniğimiz ERCP ünitesi ve iki tane endoskopi birimiyle aynı anda birden fazla girişimsel uygulamanın yapılabilme olanağına haizdir. Ekip ruhu ile çalışan üstün nitelikli sürekli ve konsültan uzman doktor kadromuz deneyimleri ve fedakâr çalışmalarıyla hastalarının sıhhatli ve konforlu bir yaşam sürdürmelerini amaçlamaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Gastroenteroloji
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Tıbbi Genetik

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi için yorumda bulun

    Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.