Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Birlik Mah. 450. Cadde No:43/20
Telefon:0 (312) 495-8578
Web Sitesi:hiper-b.com.tr


39.87758632.882770

Kurum Hakkında

Kliniğimiz Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 10/09/2013 tarihinde Sağlık Bakanlığı öngördüğü koşulları tamamlayarak hizmete girmiş ve hastalarımızın taleplerine cevap vermeye başlamıştır.

Modern altyapısı ve son sistem basınç odalarına sahip olan kliniğimizde alanında uzman personeli ile sadece yara tedavisi değil, yara oluşumuna zemin hazırlayan; diyabetik / iskemik nöropatiler, ayak ve tırnak mantarı, basma kursları, taban siğilleri gibi mevcut faktörlerin iyileştirilmesi ve ortadan kaldırılmasına yönelik tedavilerde yara tedavisinin bütünü içerisinde değerlendirilmektedir.

En üst düzeyde hasta memnuniyetini görev kabul eden kliniğimiz özellikle ayak sağlığı ve yara tedavisi konusunda, ayrıca Hiperbarik Oksijen Tedavisine ihtiyaç duyan bütün hastalıklarda hekimlerimizin ve hastalarımızın hizmetindedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Acil
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir