Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği

Kurum Adı: Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Şehit Makbule Sok. 6/A Kavacık Subayevleri
Telefon:0 (312) 316-8888
Web Sitesi:ps.com.tr39.96869332.869777
Kurum Hakkında

Uzman çocuk doktoru Orhan Pekuz tarafından kurulan Hususi Subayevleri Çocuk Kliniği Ankara’da Kavacık Subayevleri semtinde yaklaşık 15 yılı aşkın bir süredir çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında hizmet vermektedir.

Uzman çocuk doktorları ve tecrübeli sıhhat uzmanlarıyla beraber klinik yıllarca haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet sunmuştur. Şu anda ise 08.00- 23.00 arası hizmet sunmaktadır.

Tıbbi tetkik laboratuvarı, röntgen ve diş ünitesi bulunan Klinikte uzman çocuk doktorları, laborant ve sıhhat personeli çalışmaktadır.

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Subayevleri Çocuk Polikliniği, Ankara ili Keçiören ilçesinde Çocuk hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir