Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği

Kurum Adı:Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Kent:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Şehit Makbule Sok. 6/A Kavacık Subayevleri
Telefon:0 (312) 316-8888
Web Sitesi:ps.com.tr


39.96869332.869777

Kurum Hakkında

Uzman çocuk doktoru Orhan Pekuz tarafınca kurulan Özel Subayevleri Çocuk Kliniği Ankara’da Kavacık Subayevleri semtinde ortalama 15 yılı aşkın bir süredir çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında hizmet vermektedir.

Uzman çocuk doktorları ve tecrübeli sıhhat uzmanlarıyla beraber klinik senelerce haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet sunmuştur. Şu anda ise 08.00- 23.00 arası hizmet sunmaktadır.

Tıbbi incelem laboratuvarı, röntgen ve diş ünitesi bulunan Klinikte uzman çocuk doktorları, laborant ve sıhhat çalışanı iş yapmaktadır.

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği, Ankara ili Keçiören ilçesinde Çocuk hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir